• Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 – 01.09.2020 – wtorek.

• W związku z Covid – 19 inauguracja nowego roku szkolnego odbywać się będzie w reżimie sanitarnym wg ustalonego porządku:

Oddziały przedszkolne (grupa 0A i 0B) – sala sportowa – dzieci z jednym z rodziców – godz. 8:00.

Klasa I – sala sportowa – dzieci z jednym z rodziców - godz. 8:30.

Klasy II-VIII – godz. 8:00

Na spotkania do swoich klas II-VIII wchodzą tylko uczniowie i ich wychowawca. Rodzice pozostają na zewnątrz budynku.

Msza Święta – 31.08.2020 godz. 17:00 (na Mszę Świętą nie ma dowozu).

Godziny odjazdu autobusów od 01.09.2020:

Rapaty – 6:35

Gralewo 6:40

Prusy – 07:08

Tuczki 07:29

Uczniowie dojeżdżający zostaną odwiezieni do domów bezpośrednio po zakończeniu inauguracji roku szkolnego.

• Nabór na wolne stanowisko

• Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach

ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: opiekunka dzieci dowożonych

i oczekujących na autobus.

1. Wymagana dokumentacja:
              • CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych i podpisem kandydata.
              • List motywacyjny (podanie o pracę) z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych z podpisem kandydata.
              • Kserokopia dowodu osobistego.
              • Kserokopie dokumentów poświadczających doświadczenie zawodowe, w tym świadectwa pracy.
              • Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje.
              • Kserokopie dokumentów o posiadanych umiejętnościach dodatkowych, np. ukończone szkolenie z zakresu znajomości zasad ruchu drogowego, kserokopia prawa jazdy.
              • Oświadczenie kandydata o niekaralności z podpisem.

2. Wymagania dodatkowe:

• Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą i/lub doświadczenie w pracy wymagające ciągłego kontaktu z ludźmi, pracy w zespole, wolontariat, działalność społeczna.
              • Dyspozycyjność.
              • Motywacja do podjęcia pracy.
              • Dodatkowe umiejętności, np. ukończone szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

3. Warunki pracy:

• umowa o pracę na czas określony od 01.09.2020r. do 30.06.2021r.
              • praca w systemie jednozmianowym – ½ etatu.

4. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

• Praca wykonywana wg schematu;
              1. 6:15 - 8:00 - opieka nad dziećmi w autobusie
              2. 12:50 - 13:20 - wsparcie n-la świetlicy, odprowadzanie dzieci do autobusu
              3. 14:00 - 15:45 - opieka nad dziećmi w autobusie.

5. Termin i miejsce składania dokumentów:

• oferty, zawierające wymienione dokumenty, prosimy składać (w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata z dopiskiem: „Konkurs na stanowisko opiekunki dzieci dowożonych i oczekujących na autobus w Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach” w sekretariacie szkoły w terminie do dnia 21.08.2020. do godziny 14:00.
              1. Dokumenty dostarczone po upływie w/w terminu nie będą rozpatrywane.
              2. O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci spełniający wymagania zostaną powiadomieni indywidualnie.
              3. Informacja o wynikach konkursu będzie umieszczona na stronie internetowej szkoły – www.spzabiny.edupage.org
              4. W terminie do 2 tygodni po ogłoszeniu wyników konkursu należy odebrać złożone dokumenty. Po upływie tego terminu dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone.
              5. Dodatkowe informacje można uzyskać w Szkole Podstawowej Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach (tel.: 23 696 76 11, 509 840 510).

Dyrektor Szkoły                                                                                                                                                  Magdalena Czarnomska